Hialurono rūgšties ypatumai: naudojant netinkamai gali pridaryti žalos

Hialurono rūgštis – universalus ingredientas, kuris tinka beveik visiems. Priemonės su hialurono rūgštimi pasižymi savo drėkinančiomis savybėmis, todėl jos atranda vietos beveik visų kosmetinėje ar lentynoje. Priemonių pasirinkimas itin platus – galima rinktis kremus su hialuronu, esencijas, tonikus arba hialurono rūgšties serumus. Visgi labai svarbu žinoti, kaip tinkamai naudoti priemones su hialurono rūgštimi.

Visų pirma, hialurono rūgštis turi būti tepama ant drėgnos veido odos, kadangi ji turi savybę traukti drėgmę aplink save. Tai reiškia, kad jeigu oda bus sausa, tai ant tokios odos tepamas hialuronas gali ją dar labiau išsausinti.

Taip pat svarbu po hialurono rūgšties serumo ar esencijos naudoti veido kremą, kuris „užrakins“ drėgmę ir užtikrins, kad jūsų veido oda liks sudrėkinta ir pamaitinta.

Jeigu priemonių su hialurono rūgštimi dar neteko bandyti, pateikiame populiariausių priemonių sąrašą:

TOP 3 hialurono rūgšties serumai:

The Inkey List hialurono rūgšties serumas (The Inkey List Hyaluronic Acid Serum)

COSRX serumas su hialuronu (Cosrx Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule)

IT'S SKIN hialurono rūgšties serumas (It’s Skin Hyaluronic Acid Moisture Serum)

It’s Skin tonikas su hialurono rūgštimi – It’s Skin Hyaluronic Acid Moisture Toner.

Esencijos/emulsijos su hialurono rūgštimi: It’s Skin emulsija Hyaluronic Acid Moisture Emulsion, COSRX esencija Hyaluronic Acid Hydra Power Essence.

Veido kremai su hialurono rūgštimi: COSRX kremas su hialurono rūgštimi Hyaluronic Acid Intensive Cream ir COSRX veido kremas Moisture Power Enriched Cream, papildytas hialurono rūgštimi ir kitais drėkinančiais ingredientais.