DUK

Siuntimas

Mes bendradarbiaujame su „LPexpress“ bei „Omniva“
siuntų tarnybomis.

Siuntimo kainos:

LPexpress paštomatu
perkant iki 40 Eur siuntimo kaina – 2.2 Eur

Omniva paštomatu
perkant iki 40 Eur siuntimo kaina – 2.5 Eur

Siuntimas paštomatais perkant už 40 Eur ir daugiau – nemokamas.

LPexpress kurjeriu
0-40€ - 3.60€, 40-60€ - 1.10€, nuo 60€ - nemokamas.

Omniva kurjeriu
0-40€ - 4.90€, 40-80€ - 2.10€, nuo 80€ - nemokamas.

Užsakymus siunčiame kiekvieną darbo dieną.
Jeigu užsakymą atliekate iki 16 val., tai jį išsiųsime dar tą pačią
dieną.

Siuntų tarnybos siuntas pristato per 1–3 d. d.

Atsiėmimo punktų neturime, tačiau atsiskaitymo metu galite pasirinkti siuntą atsiimti iš LPexpress paštomato, adresu MAXIMA XX, Pilaitės pr. 31, Vilnius.

Užsakymai iki 17:00 yra paliekami tą pačia dieną.

Prekės

Elektroninė parduotuvė Rossi užtikrina, kad visos mūsų parduodamos prekės yra originalios ir gaunamos iš oficialių/patikimų tiekėjų.

CeraVe prekinio ženklo produktų sudėtis JAV ir Europoje skiriasi, o mūsų asortimente esančios prekės yra pagamintos Europoje.

CeraVe gamintojai kartais koreguoja prekių sudėtį, tačiau mes labai stengiamės nuolatos visas sudėtis sutikrinti ir kuo skubiau jas atnaujinti.

Žinoma, mums labai svarbu, kad klientai įsigytų jiems tinkančias prekes, todėl stengiamės atsakyti į visus Jus dominančius klausimus.

Su mumis galite susisiekti rašydami žinutę socialiniuose tinkluose Instagram ir Facebook, el. paštu: info@rossi.lt, arba užildyti formą po kiekvieno produkto aprašymu - Užduoti klausimą.

Užsakymas

Labai apgailestaujame, kad taip nutiko. Visada stengiamės, atidžiai pakuoti Jūsų siuntas, tačiau pasitaikius tokiai situacijai, lauksime Jūsų žinutės elektroniniu paštu: info@rossi.lt, arba tel. nr. +370 670 25243.

Kiti klausimai

Apie visus vykstančius ir galiojančius ypatingus pasiūlymus, nuolaidos kodus ir akcijas galite sužinoti užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį.
Nuolaidos kodai taip pat skelbiami mūsų Facebook‘e arba el. puslapyje.