Apie mus

Elektroninė parduotuvė Rossi Skincare – tai atrinkta ir kokybiška kosmetika, skirta natūraliam grožiui puoselėti!

Savo veiklą pradėjome 2021 m. kovo 9 d., ne paslaptis, kad pandemijos laikotarpiu daugeliui žmonių teko susidurti su odos problemomis, todėl noras padėti išspręsti šias problemas tapo vienu iš mūsų pagrindinių tikslų! Bandydami apsibrėžti savo veiklos nišą, nusprendėme, kad mūsų asortimentą sudarys tik itin kokybiškos ir veiksmingos priemonės, kurios padės žmonėms namų sąlygomis ir už prieinamą kainą pasirūpinti savimi ir pagerinti odos būklę. Rossi Skincare kosmetika koncentruojasi į natūralų žmogaus grožį, bei jo puoselėjimą. Juk sveika ir švytinti veido oda suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi.

Mes taip pat skiriame ypatingą dėmesį konsultacijoms ir patarimams. Mums labai svarbu, kad žmonės, besidomintys mūsų prekių asortimentu, įsigytų tik tas priemones, kurios jiems tikrai tiks. Taip mes bandome prisidėti ir prie tvarumo puoselėjimo, kadangi neskatiname pirkti prekių, kurios bus nepanaudotas, atvirkščiai – stengiamės žmonėms suteikti naudingos informacijos, kad įsigytų jiems parinktą ir naudingą produkciją – plėtojame savo tinklaraštį, „Instagram“ paskyroje transliuojame naudingą informaciją, kuri žmonėms padeda atsirinkti tinkamus produktus.

Mūsų vertybės:

  • Skaidri produktų sudėtis: prie kiekvienos prekės aprašymo mes visuomet nurodome išsamią sudėtį nenuslėpdami jokių medžiagų. Mes suprantame, kad net kokybiškos odos priežiūros priemonės neretai sudėtyje turi ingredientų, kuriuos ne kiekviena oda toleruoja, todėl visuomet pateikiame pilną produkto sudėtį ir išsamų prekės aprašymą.
  • Pirkėjų emocijos: mes suprantame, kad apsipirkimas internetu daugumai yra kaip malonus laiko praleidimas ar tam tikras ritualas, todėl stengiamės, kad apsipirkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkėjams taip pat paliktų kuo geresnius įspūdžius. Mes stengiamės nuolatos atnaujinti savo puslapį, kad jis būtų kuo patogesnis, o dizainas būtų patrauklus akiai. Visi pateikti užsakymai siunčiami kiekvieną darbo dieną, todėl pirkėjai dažniausiai savo prekėmis gali džiaugtis jau sekančią dieną.
  • Tvarumas: visi mūsų užsakymai pakuojami naudojant tvarias medžiagas! Visos mūsų naudojamos pakavimo medžiagos yra draugiškos aplinkai bei perdirbamos. Mes nenaudojame jokių plastikinių ar gamtą teršiančių pakavimo priemonių.

Tvarumas glaudžiai susijęs ir su vartotojiškumo sąvoka, kuri mums itin reikšminga plėtojant verslą. Mes nuolatos stengiamės žmonėms suteikti kuo daugiau informacijos apie savo parduodamas prekes. Taip pat dedame daug pastangų suteikdami įvairios naudingos medžiagos apie priemonėse naudojamus veikliuosius ingredientus, jų naudą odai bei sprendžiamas odos problemas, tam kad pirkėjai įsigytų priemones, kurios jiems tiks ir bus naudojamos. Nors ir mažais žingsniais, tačiau taip mes siekiame prisidėti prie vartotojiškumo mažinimo.

  • Misija: pasiūlyti geros sudėties ir prieinamos kainos odos priežiūros priemones. Suteikti visokeriopą pagalbą ir konsultacijas renkantis priemones. Šviesti žmones ir skatinti juos labiau rūpintis savo odos priežiūra namuose. Su Rossi Skincare kosmetika, tai daryti lengva!
  • Vizija – būti viena iš populiariausių internetinių parduotuvių, kuri siūlys itin kokybiškų veido ir kūno odos priežiūros priemonių asortimentą. Mes dirbame tam, kad ateityje savo pirkėjams galėtume pasiūlyti pasaulyje garsėjančius ir įvertintus prekinius ženklus. Taip pat, neatmetame galimybes ateityje atverti ir fizinės parduotuvės duris! Tai suteiktų dar daugiau erdvės padedant žmonės atsirinkti jiems tinkamus odos priežiūros produktus.